Yazdığınız her mesajın bağış olduğu Umut projesi, hayata dahil olmak isteyen şizofreni hastalarının mücadelesinde önemli bir destek oldu.
Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz

Atılan Mesaj Sayısı: 752

Bağışa DönüşenMesajlar

Bu internet sayfasında yer alan hiçbir husus doğrudan ya da dolaylı bağış/yardım toplama etkinliği değildir. Mesaj yazıp yollayan kişilerden herhangi bir meblağ tahsil edilmeyecektir. Bu sayfada belirtilen bağış şirketimiz tarafından yapılacaktır.

Gönderilen mesajların içeriğine dair tüm sorumluluk mesajı gönderenlere ait olup şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. Hakaretamiz, suç veya kabahat teşkil eden, cinsel, siyasi, dini, şiddet, küfür, uygunsuz, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, kişilik haklarına veya fikri mülkiyetten doğan haklara aykırı, herhangi bir nedenle ayrımcılık içeren, başkalarını aşağılayıcı veya karalayıcı mesaj (sansürlenerek de olsa) yazılması, spam yapılması ve suç veya kabahat eylemlerinde, rahatsız edici eylemlerde bulunulması, mevzuata aykırı davranılması kesinlikle yasaktır. Bu veya benzeri mesajların yazılması halinde tarafımızca fark edildiğinde söz konusu mesajlar kısmen veya tamamen silinebilir ve/veya bu kişinin mesaj yazması engellenebilir. Ayrıca bu kişiler aleyhinde yasal yollara başvurulabilecektir. Mesaj yazan kişiler yazdıkları mesajın kayıt edilebileceğini bilmekte ve kabul etmektedirler.

Tüm haklarımız saklıdır.